Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Штейнберг Микола Олександрович

БІОГРАФІЯ

Член Національної комісії з радіаційного захисту населення України (з 03.2000 р.), член наглядової колегії НАЕК "Енергоатом".

Народився 24 червня 1947 р. у м. Кіровоград.
Освіта вища, закінчив Московський енергетичний інститут, інженер-теплофізик, спеціальність - "Атомні електростанції та установки".
У 1971-1983 рр. - старший інженер, заступник начальника зміни, начальник турбінного цеху № 2 Чорнобильської АЕС.
У 1983-1986 рр. - начальник цеху, виконуючий обов’язки заступника начальника з нових блоків, заступник головного інженера з експлуатації III і IV енергоблоків Балаковської АЕС Саратовської області.
У 05.1986-11.1987 рр. - головний інженер Чорнобильської АЕС.
З 1987 р. - заступник голови Державного комітету СРСР з нагляду за безпечним проведенням робіт в атомній енергетиці.
У 08.1991-12.1994 рр. - голова Державного комітету України з ядерної та радіаційної безпеки.
З 1995 р. - генеральний директор ТОВ "Атомаудит", виконуючий обов’язки віце-президента, головний виконавчий директор НАЕК "Енергоатом".
З 09.2000 р. - генеральний директор ТОВ "Атомаудит".
Указом Президента України від 13 березня 2002 року призначений заступником Державного секретаря Міністерства палива та енергетики України.
З 01.08.2003 р. по 04.06.2004 р. - заступник Міністра палива та енергетики України.
Координує та контролює діяльність Міністерства з питань ядерної енергетики та промисловості, у тому числі з питань: безпечної експлуатації АЕС; створення ядерно-паливного циклу; поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом; будівництва та введення в експлуатацію нових енергоблоків АЕС; продовження терміну експлуатації діючих енергоблоків АЕС; зняття з експлуатації енергоблоків Чорнобильської АЕС; перетворення об’єкта “Укриття” на екологічну безпечну систему та вирішення інших Чорнобильських проблем; освоєння виробництва обладнання, систем автоматизації та вимірювання для атомно-промислового комплексу; міжнародного співробітництва з питань атомно-промислового комплексу; корпоратизації та приватизації підприємств атомно-промислового комплексу; фізичного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання.
Забезпечує взаємовідносини з Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики України, Державним комітетом ядерного регулювання України.
Безпосередньо координує і контролює діяльність: Головного управління АЕС; Головного управління проблем ЧАЕС і соціально-трудових відносин; Головного управління ядерно-паливного циклу; Управління фізичного захисту і аварійного реагування; підприємств та організацій атомно-промислового комплексу.
Член Комісії з питань ядерної політики і екологічної безпеки при Президентові України (12.1997-07.2000 рр.).
З лютого 2005 р. - заступник Міністра палива та енергетики України.
Державний службовець 1-го рангу. Академік ІАУ.
Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»